Tai augalinės kilmės maistas (sriubos, košės, blynai, salotos, gėrimai), praturtintas ZOE.

ZOE veiksmingiausias su augaliniu maistu.

Pasigaminkite probiotinį maistą tiesiog įdėję ZOE į:

* geriamą vandenį, sultis, kompotą;

* termiškai apdorotą, bet atvėsusį augalinės kilmės maistą (sriubas, troškinius, košes, blynus ir pan.). Taip galima valgyti iš karto;

* žalią, termiškai neapdorotą maistą (mišraines, salotas, trintų vaisių desertus ir pan.). Tokį maistą patartina valgyti truputį palaukus, geriausia po kelių valandų fermentavimosi – tada produktai tampa ypač skaniais ir kvapniais.

Probiotinio maisto receptų idėjų galite rasti pasirinkę RECEPTAI (PROBIOTINIO MAISTO) temą. Nuoroda: https://www.facebook.com/groups/550520061808598/post_tags/?post_tag_id=974435616083705

Skirtumas tas, kad probiotinis maistas yra augalinės kilmės maistas, praturtintas ZOE – gyvomis gerosiomis bakterijomis. Augalinį maistą  (tiek „žalią“, tiek termiškai apdorotą) kuo puikiausiai virškina (perdirba-fermentuoja) gerosios bakterijos. Būtent jos, besidaugindamos augalinės kilmės maiste,  sintezuoja viską, ko reikia žmogaus organizmui – ir baltymus, ir vitaminus, ir visas kitas organizmui reikalingas maistingąsias medžiagas, kuriose nėra  toksinų ir šlakų.

Daugeliui pradedančiųjų vartotojų ZOE kvapas ir skonis gali būti nemalonus, ypač kvapas. Kyla logiškas klausimas – ar gamintojas nenori, ar nemoka gaminti ZOE be stipraus raugo kvapo? Pagalvokime – kiekvienas raugintas produktas, net ir kopūstai, turi savitą kvapą, nes šie produktai yra NATURALŪS ir gamtoje taip sutverta, kad rūgimo kvapas juose yra. Rūgimo terpė, prisotinta gyvomis bakterijomis ir sąlygoja šiuos kvapus. Visi teiginiai, kad raugai gali būti be kvapo yra abejotini, o jei raugas neturi natūralaus rūgimo kvapo, abejotina ir jo kokybė. ZOE – tai probiotinis gėrimo KONCENTRATAS, todėl produktas turi aštresnį nei įprastą raugo kvapą. ZOE koncentratai yra tokie veiksmingi, kad įkvėpus gerosios bakterijos patenka į nosies ertmę ir pradeda naikinti joje esantį grybelį, kuris naikinamas ir išskiria nemalonų kvapą. To pasekoje žmogui atrodo, kad „smirda“ raugas, tačiau po kurio laiko vartotojai sako, kad „priprato“ prie ZOE kvapo ir jis tapo malonus. Kodėl taip nutinka?  Grybelis, išnaikintas iki tam tikro lygmens, nebeišskiria nemalonaus kvapo, ir žmogui raugas pradeda kvepėti skania rūgštele.

Shopping cart close